pátek 16. října 2020

Malé radosti II

 Tento týden ze nezdá být tím úplně ideálním. Pošmourné počasí, spousta deště, někde povodně  a k tomu neveselé zprávy o vývoji koronavirové pandemie...
A právě proto je třeba si užít každou  radost, která člověku vstoupí do cesty. A já se s vámi podělím o dvě malé radosti z tohoto týdne (který jinak byl hodně pracovní a hodně uhoněný)V pondělí jsem si z pošty donesla balíček s knížkami, které jsem vyhrála v knižní giveaway u Hanky z blogu Číčulky blog. V balíčku na mne čekaly dva tituly - seberozojová knížka Zdroj od Tary Swartové a thriller od Sarah Pinborough. Autorky neznám, ani od jedné jsem nic nečetla. Takže se těším, až se do knížek pustím (popravdě - těším se hlavně na ten thriller, seberozvojová literatura zrovna není můj šálek čaje, ale když už ji mám doma, tak se do ní časem určitě pustím taky).
 

Druhá radost dorazila v pátek. Azatímco  výhru do Hanky jsem čekala, tak tahle obálka byla úplným překvapení. Jindra z  blogu Abych nezapomněla mi totiž úplně nečekaně poslala pár čajů z krabiček, které si dovezla z návštěvy Čejkovic, kde sídlí firma Sonnetor. Až když jsem obálku rozlepila a viděla její obsah, tak mi došlo, že jsem si u Jindry na blogu v komentáři o návštěvě Čejkovic povzdechla, že Sonnentor má spoustu novinek, jenže jsou bylinkové a to u nás nikdo moc nepije... A Jindra (která měla moji adresu díky tomu, že jsem kdysi vyhrála v soutěži u ní na blogu) to vyřešila takovýmto překvápkem.


Tak holky, oběma moc díky. Rozsvítily jste mi pošmourné dny tohoto týdne. Ať vám i všem ostatním další dny přinesou taky nějaké malé (i velké) radosti.33 komentářů:

 1. Tohle je uzasne, vyhra a k tomu jeste tak mile a nezistne prekvapeni. At se caje treba pri knizce hezky piji:-). Pekny vikend. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelo, já si dám asi jen rakytník a ostatní čaje možná vypije někdo jiný. Jindra s tím počítá - posílala mi je právě proto, abych si nemusela kupovat celou krabičku, když bylinky nepiju.
   Hezký víkend i tobě

   Vymazat
 2. Jeeeej, tak to je super. Krásná výhra i krásné překvapení.

  OdpovědětVymazat
 3. Stáni, tahle překvapení rozzáří chmurný den. Měj pěknou sobotu.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké! Krásné radosti v těchto chmurných dnech...
  Stáňo, měj hezkou sobotu, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heleno, příjemná potěšení :). Hezké dny i tobě

   Vymazat
 5. Taková překvapaní rozjasní den. To Ti úplně věřím :-).
  Klidnou pohodovou sobotu!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 6. Koukám, že obálka došla kompletní. Bála jsem se Stáňo, že ten provázek s mašličkou cestou někde zmizí. Jsem ráda, že se tak nestalo. A hlavně, že máš radost a přibydou obaly do Tvé sbírky. Nejlepší z těch čajů je rakytníkový, na tom docela ujíždím. Tak snad Ti bude chutnat, no a ty ostatní spíš pro návštěvy...
  Hezký víkend a děkuji za zmínku.
  Jindra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jindro, radost skutečně mám. Rakytníkový čaj vyzkoušim, asi i ten na hubnutí (co kdyby fungoval :D) a o další bylinky se postarají kolegyně (jen co se v práci potkáme - momentálně jedeme v režimu HO).
   Hezký den

   Vymazat
 7. Sonentor má výborné čaje. Uzij si je. ;) a gratuluji k výhře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sabi, Sonnentor má pohříchu hodně čajů bylinných, které já až tak nemiluju. Ale třeba zimní, které jsem kupovala před rokem byly fajn.

   Vymazat
 8. Stáni, to je milé překvapení a i krásná výhra. Věřím, že oba balíčky udělaly radost, tak si je užívej.
  Přeji prima víkend. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dášo, balíčky potěšily. Knížku jsem už i začala číst..
   Hezké dny i tobě.

   Vymazat
 9. Tak to je krásné překvapení i výhra :) Věřím, že ti to rozzářilo tyto pochmurné dny :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 10. Stáni, i malé radosti dokáží prozářit den. 👍🌹💕
  Ať jsou i další dny prima

  OdpovědětVymazat
 11. Jé moc gratuluji k vyhrané soutěži. A čajový balíček byl určitě moc milé překvapení :) ♥ teď se na podzim určitě budou hodit.

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já piju čaje v každém ročním období - podle zásady "v létě osvěží, v zimě zahřeje" :). Ale bylinky tedy úplně můj šálek čaje nejsou. Však proto mi Jindra poslala právě ty - abych si rozšířila sbírku a nemusela kupovat celé krabičky.

   Vymazat
 12. Takéto zásielky vždy potešia :) Gratulujem k výhre! :)
  What A Fancy World

  OdpovědětVymazat
 13. Nádhera. Čajíky jsou luxusní, také mám tuhle značku moc ráda. :-)

  Vitamínové doplňky z eshopu Biome.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sonnentor má těch čajů spoustu druhů a teď vytáhl další novinky. Takže mně se do sbírky hodí každý kousek

   Vymazat
 14. Nečekané maličkosti a spousta radosti, to vždy velmi potěší. Tak se Stáňo při popíjení dobrých čajů ponoř do čtení a užívej si pohody bez myšlenek na ten nečas, který nás nyní doprovází.
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Álo, i já tobě přeju hezké dny a nějaká ta příjemná překvapení, co udělají radost.

   Vymazat
 15. Podobná překvapení vždycky zahřeji u srdce (zvlášť ta čajová! :)). Ano, v dnešní době je třeba těšit se z každé maličkosti...

  OdpovědětVymazat
 16. Zaujala mě knížka Ať zemře. Snad se ti budou dobře číst a zpříjemní ti tuto těžkou dobu! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už čtu. Ale jde mi to pomalu. Sice pracuji z domu, ale práce je nějak víc než jsem čekala (nebo mi to doma jde hůř)

   Vymazat

Děkuji, že jste si našli čas k přečtení mého článku a třeba i k napsání komentáře. Každý mne potěší (a na každý se snažím odpovídat). Pokud vás můj blog zaujal, budu ráda, když si ho přidáte mezi sledované (na stráce úplně dole)