V květnu nebyl článek o spotřebovaných produktech žádný, v červnu tu budou naopak dva. Ten o dubnové spotřebě jsem vám totiž dlužila z května, kdy jsem s ním malinko zmatkovala. Tentokrát tu budou hlavně věci, které jsem spotřebovala na chalupě, protože kromě pár dnů jsem tam vlastně strávila celý květen (a ještě kousek června).







