Tohle je jeden z mých recenzích dluhů - knížku jsem od nakladatelství Grada v rámci spolupráce dostala už někdy loni na začátku podzimu. Jenže jsem si ji vzala na chatu a zapomněla jsem ji tam (a navíc se k jejímu přečtení ani nedostala). A znovu na chatu jsme se vypravili až teď v polovině června a já ji tam tentokrát zvládla i přečíst.






