úterý 16. dubna 2019

Tak trochu předvelikonočně

Kdo aspoň občas čte můj blog, tak asi tuší, že na velké zdobení a množství dekorací zrovna moc nejsem. Trochu víc zdobím na Vánoce  a jinak jen  občas z procházky přinesu pár větviček  nebo si domů koupím kytku  (nebo mi ji donese manžel). 
Nakonec jsem ale minivelikonoční výzdobu spočívající v jedné vázičce se dvěma zavěšenými kraslicemi vyrobila. Víc nemá ani smysl - jedeme na Velikonoce na chalupu ....


A kromě velikokočně laděné vázičky mi tu ještě   pár dní dělá na okně parádu levandule v květináči I když to tedy zrovna typická velikonoční dekorace není). Ale ta u mne jen v dočasném azylu -  je mámina a  postěhuje se na chalupu do záhonu na zahrádce. 
20 komentářů:

 1. Myslím, že i to málo stačí. Levandule je krásná kytka. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Martino, mně určitě. Ani toho nechci mít doma moc, aby mi to nepřekáželo

   Smazat
 2. Stáni, jestli odjíždíte, tak to skutečně stačí! A tenhle minimalismus se mi moc líbí! Ze žlutých kuřátek z umělých materiálů mi jde mráz po zádech :o) Blogerky naštěstí zdobí jinak!
  Měj hezký den, Helena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Heleno, mně by to asi stačilo, i kdybychom doma zůstávali. Jen bych to asi ještě doplnila buď řezanou kytkou nebo osením.

   Smazat
 3. Mojí letošní dekorací je malta, prach, Ytongy.....rozbordelený celý byt. Rekonstrukce se děje jen o víkendech, což je moje spojená noční můra.
  Tvoje minimalistický dekorace je moc milá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Míšo, tak ať je toho nepořádku co nejmíň a hlavně ať vede ke krásnému výsledku, se kterým budete spokojeni.

   Smazat
 4. Velikonoce trochu zdobím, ale Vánoce víc. Tvoje minivýzdoba naprosto stačí. Vypadá moc hezky.
  Měj se!
  Hanka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hanko, taky zdobím na Vánoce o něco víc (ale ne o moc :-D). Pěkné Velikonoce.

   Smazat
 5. Stáni, myslím, že Velikonoce na chalupě jsou nej! A příroda má vlastní "dekorace".
  Levandule je opravdu krásná.
  Hezký den, Ilona.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ilono, uvidíme, co nám na chalupě vykvetlo - před 14 dny to byly jen fialky a pár nesmělých narcisek.

   Smazat
 6. Stáni, já Velikonoce nesnáším, takže nezdobím vůbec. Letos budu muset aspoň vytáhnout tři kraslice, která mám od ségry, protože přijedou vnoučata :-) A máš nazdobeno krásně, úplně to stačí. Měj se krásně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marti, já mám Velikonoce docela ráda (jaro, volno...), ale moc je neprožívám. A zdobit moc neumím, tak se do toho nenutím.

   Smazat
 7. Pekné kraslice a levanduľa je krásna. V prírode je aj tak najkrajšie :-)
  Pekné dni,
  A.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aďko, ta levandule se mi moc líbí - lituju, že jsem ji koupila jen pro mámu. Nakonec by se mi líbila i doma v květináči - zrovna to tohohle se myslím hodí.

   Smazat
 8. Ahojky,
  já taky nijak extrémně Velikonoce neprožívám. Mám jednu vázu se zlatým deštěm v chodbě. Pověsila jsem na ni i nějaká vajíčka, ale, upřímně řečeno, je to hlavně zábava pro kočky. Druhou takovou vázu mám ještě na komodě v kuchyni. Jinak mám doma klasicky řezané květiny, které jsou u mě ale naprosto běžné. A málem bych zapomněla na velikonoční věnec, který mám na vstupních dveří. Ten mi loni přivezla mamka, sama bych si ho asi nekoupila...
  Hanka z ciculka.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hanko, zlatý déšť se mi do vázy líbí, ale u nás v okolí radikálně ořezali keře tak, že se z nich nedá nic uříznout (teda dá, ale ve váze by to nevypadalo)

   Smazat
 9. Stáňo, tak tahle dekorace je moc pěkná a určitě stačí.
  Užijte si víkend na chalupě!
  Petra

  OdpovědětSmazat
 10. Veverko, v jednoduchosti je krása a to platí i pro Tvou výzdobu. Přeji příjemný prodloužený víkend na chalupě.

  OdpovědětSmazat

Děkuji, že jste si našli čas k přečtení mého článku a třeba i k napsání komentáře. Každý mne potěší (a na každý se snažím odpovídat). Pokud vás můj blog zaujal, budu ráda, když si ho přidáte mezi sledované (na stráce úplně dole)