Vánoce jsou za námi (i když tentokrát mají dojezd v podobě dvou víkendových dnů). Za svátky samotnými se tak trochu ohlédnu v prosincovém shrnutí, v dnešním článku se podíváme pod stromeček. Tedy přesněji řečeno na to, co jsem pod ním objevila.
Sada votivních svíček od Yankee Candle je dárek od našich mladých (i když je mi jasné, že za výběrem stojí snacha).
Skleněná konvice na čaj a budík s rádiem jsou dárek od manžela. Oboje přišlo vhod, protože starý budík se začal výrazně předcházet a skleněnou konvici na čaj jsem si nedávno rozbila.
Nástěnný kalendář na r. 2026 je taky dárek od manžela. Nechal mi ho vyrobit z fotek z našich letošních výletů. Tohle u nás bývá tradiční dárek, který mne vždycky potěší.
A tady máme malé jídelní dárkové okénko. Malá medovina s mandlovou příchutí a krabička s pralinkami jsou od mých bývalých kolegyň, velká oříšková čokoláda Lindt od mámy.
K našim Vánocům neodmyslitelně patří knížky - dostala jsem samé detektivky. Levou zadní od Felixe Francise byl dárek od mladých (dostali jsme ho dohromady s manželem a za tímto výběrem vidím naopak synovu ruku), Novinku od mého oblíbeného Jiřího Březiny V kopřivách mi nadělila máma a od manžela jsem dostala nejnovější příběh Hrozivá věštba s Kim Stone od Angely Marsons.
Hydratační a zklidňující maska od Chanelu byl další dárek od našich mladých, který nepochybně vybírala snacha :). Připojené k němu byly ještě dva vzorečky - krém a sérum. Nikdy jsem kosmetiku této značky neměla, tak jsem zvědavá. Na další fotce jsou dárečky od mých bývalých kolegyň - vánoční pomáda na rty od Lerosu a balíček pak skrývá tři kousky od zn. L´Occitane - krém na ruce, sprchový gel a tuhé mýdlo, vše s vůní třešňového květu . A na poslední fotce je tekuté mýdlo na ruce Take Time s vůní pomerančových květů, které jsem dostala od mámy.
Jsem známý ničitel nejen slunečních brýlí, ale také pouzder na brýle, takže od syna jsem (prý do rezervy) dostala další dvě pouzdra a k tomu ještě sprej a hadřík na jejich čištění.
A nakonec tu máme oblečení - od manžela jsem dostala krásnou funkční mikinu od zn. Moira v mé oblíbené červené. A krabičce se jako růže tváří ponožky - taky červené. Ty mi určitě taky vybrala snacha.
Jak je vidět, dárečků byla spousta. Jasně, že nejsou na Vánocích tím nejdůležitější, ale i tak mi všechny udělaly radost. A třeba konvici a budík už jsem "uvedla do provozu", takže je vidno, že se dárci trefili. A co pěkného jste našli pod stromečkem vy?











Tak ten budík jsem vždy viděla v americkém filmu a vždy se mi takový líbil, netušila jsem, že je možné ho koupit i tady u nás :D
OdpovědětVymazatCo se týče masky od Chanel, musíš dát potom vědět jaká je, dost by mě to zajímalo.
Konvice na čaj je moc pěkný dárek. Svíčky od Yankee Candle jsou naprosto super
Na svíčky od YC se těším. Pokud jde o budík, netuším, kde ho manžel kupoval...
VymazatHezký den
Stáňo,hezké dárečky.Mám dost podobné.Tentokrát jsem nedostala žádnou knihu,ale s vnučkama od syna jsem se neviděla,jsou nemocné.Od nich mám vždy knihy.Nejvíce nás potěšil jako každý rok pár dnů dovolené na dvou místech.Hlavně,aby jsem byla v pořádku.Kyčel hrozně zlobí.
OdpovědětVymazatHezkou neděli
Jitko, s kyčlí je mi tě líto. Manžel je na tom podobně, momentálně to u nás na výlet moc není :(. Poukazy na pobyty jsou jako dárek fajn - zážitky ti nikdo nevezme :)
VymazatMěj se pěkně
Krásné dárky jsi dostala, náležitě si je užij😉
OdpovědětVymazatU nás se nadělovaly zážitky, knížky a CD.
Hezký zbytek roku přeji.
Eva http://es-ideas.blogspot.com/
Evi, měla jsem z dárků radost. U nás je to letos se zážitky těžké - manžela čeká operace kyčle, tak nevíme, kdy a co budeme moci. Ale knížky u nás nikdy nechybí.
VymazatMěj se krásně
Krásné dárky! Moc se mi líbí ta konvice, má hezký tvar a krémy od Chanelu - vždycky jsem měla jen vůni...
OdpovědětVymazatStáňo, přeji příjemný den. Helena
Heleno, konvice se mi taky moc líbí, to se manžel s výběrem fakt trefil. Krém od Chanelu mne překvapil :), já nikdy neměla ani vůni...
VymazatMěj se pěkně
Parádní dárky. Taky jsem dostala kromě jiných knížek i jednu od Březiny s názvem Na kopci.
OdpovědětVymazatPěkný den, Stáni !
Hanka
Hanko, knížku Na kopci jsem četla a líbila se mi.
VymazatHezký den
Všechno jsou tu super dárky, určitě potěšili. I u nás byla docela bohatá nadílka. Manželovi jsem mimo jiné dávala například poukaz na letecký simulátor, kde je možné vyzkoušet si pilotování letadla. No a já jsem dostala puzzle, knížku, domácí pekárnu a spoustu dalších věcí :-)
OdpovědětVymazatLili, dárky jsem dostala fakt pěkné. Poukaz na letecký stimulátor je zajímavý dárek. Nám kdysi manžel nadělil oběma kurz lezení na ferratách :).
VymazatMěj se fajn
Stáňo, moc fajn dárky. Ten budík - přesně takový chci! A krém od Chanelu? Musela si být moooc hodná :-) Hezký zbytek roku.
OdpovědětVymazatMíšo, já jsem hodná pořád :)
VymazatMěj se pěkně
to máš krásných dárků....ježíšek se trefil,to je hezké,Sv.
OdpovědětVymazatTo tedy ano...
VymazatHezké dárky. Tak ať dlouho dělají radost.. Hezké poslední dny roku 2025 a v tom novém přeji Tobě i celé rodině hlavně hodně zdraví, štastí a pohody.
OdpovědětVymazatJaro, děkuji a i já ti přeji příjemné poslední dny letošního roku a hodně štěstí do toho příštího.
VymazatStáňo, podobnou konvici mám a jsem moc spokojená. Tato má moc pěkný tvar. Budík budu taky potřebovat nový, nebo jsem dnes zaspala do práce :o)
OdpovědětVymazatVšechny dárky jsou pěkné a určitě jich užiješ.
Zdraví Jitka
Jitko, taky se mi konvice tvarově moc líbí. A je to dárek, který budu brát do ruky každý den několikrát.
VymazatHezký den
Ahoj Stáni, moc pěkné dárečky zejména konvice a budík jak z hlediska vzhledu tak praktičnosti. Mně se líbí ten populární budík s východem Slunce, ale abych nezhrozila zatím jsem nekoukala kolik stojí :D Knížku já letos neměla pod stromečkem žádnou, ale našla jsem tma poukaz na 500 Kč do knihkupectví tak se během ledna zřejmě vydám ho i využít.
OdpovědětVymazatSabčo, pokud jde o knihy, tak ve dvou případech jsem Ježíškovi trochu napověděla ;-). Už máš něco vyhlédnutého?
VymazatStáni, moc hezké dárečky. Zaujala mě ta maska Chanel, já mám jen od značky parfém. Ty určitě napíšeš na masku recenzi. Ještě jednou přeji vše dobré.
OdpovědětVymazatMarti, já taky netušila, že Chanel je i jiné kosmetika než parfémy :).
VymazatHezký den
Ahoj Stáni,
OdpovědětVymazatplánuji takový menší seriál o dárcích, dostala jsem toho spoustu a vše mi udělalo velikou radost. Ty jsi byla očividně taky velmi hodná:-) Jsem zvědavá, jak budeš hodnotit Chanel, já měla od této značky jen jeden parfém. Líbí se mi ta růžová mikča, ta ti bude určitě moc slušet.
Měj se krásně,
Hanka z ciculka.cz
Hani, ta mikina je hodně příjemná a zdá se i teplá, takže bude skvělá na podzimní a zimní výšlapy...
VymazatHezký den
Stáňo, moc pěkné dárečky. Nového Březinu jsem nadělila kamarádce a novou Angelu Marsons si chci pořídit já. Měj se moc hezky 🙂
OdpovědětVymazatŠárko, já teď přečetla jednu A.M., co jsem dostala k svátku a už se těším na tuhle :)
VymazatTo jsou milé dárečky - je vidět, že byly vybírané s opravdovou láskou. Jsem moc zvědavá, co budeš říkat na Chanel kosmetiku; snad se tu na ni brzy objeví recenze. :)
OdpovědětVymazatby Boudicca